[ دوره های آموزشی مجتمع هنری خط اتحاد ]

دوره های آموزشی عکاسی ، تصویربرداری و موشن گرافی ، تبلیغات دیجیتال

مجتمع خط اتحاد با در نظر گرفتن سواد بصری جامعه در تلاش است تا بهترین دوره های هنری را به صورت پکیج های جداگانه ارائه دهد. همچنین با در نظر گرفتن شیوه های نوین آموزش مجازی و حضوری سعی درآن داریم تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای تمامی هنرجویان محترم پیاده سازی کنیم.

Imaging and motion graphics course

دوره تصویربرداری و موشن گرافی

دوره تصویربرداری و موشن گرافی دو دوره را در خود جای داده است و شما هنرجوی گرامی می توانید همزمان دو آموزش یا شاید بیشتر را در این دوره فرابگیرید و بعد از آن وارد بازار کار شوید و پروژه های خود را آغاز کنید.

Comprehensive photography course

دوره جامع عکاسی

دوره جامع عکاسی یک دوره کاملاً تخصصی است و شامل اصول اولیه نورپردازی و عکاسی و همچنین عکاسی تبلیغاتی و صنعتی می شود که در نهایت شما را وارد بازار حرفه ای این بخش از عکاسی خواهد نمود.

Comprehensive UI design course

دوره جامع طراحی رابط کاربری

دوره جامع طراحی رابط کاربری بخش های مختلفی را از طراحی یک رابط آنلاین تا چگونگی مواجه با یک موتور فعال خوب را به شما می آموزد، و به شما کمک می کند تا طراحی منحصر به فردی داشته باشید

[ آموزش های رایگان مجتمع خط اتحاد ]

از زمانی که انسان تصمیم گرفت محصولات خود را به جای تعویض کردن و فروش کالا به کالا از طریق جابه جایی پول بفروشد، مسئله ارائه بهتر محصول و نشان دادن محصول نهایی به مشتری یکی از دغدغه های هر تولیدکننده و یا هر فروشنده ای شد. که همین موضوع باعث شد بعد ها و در عصر تکنولوژی هر تولید کننده و یا هر فروشنده تصمیم بگیرد برای ارائه بهتر محصول خود به حوزه تبلیغات وارد شود. حوزه تبلیغات حوزه کوچکی نیست و به همین خاطر مجتمع هنری خط اتحاد سعی بر آن دارد و دانش خود این حوزه وسیع را به شما مخاطب گرامی معرفی کند.