[ دوره های آموزشی استدیو خط اتحاد ]

دوره های آموزشی عکاسی و نورپردازی ، تصویربرداری و تدوین

استدیو خط اتحاد با در نظر گرفتن سواد بصری جامعه در تلاش است تا بهترین دوره های هنری را به صورت پکیج های جداگانه ارائه دهد. همچنین با در نظر گرفتن شیوه های نوین آموزش مجازی و حضوری سعی درآن داریم تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای تمامی هنرجویان محترم پیاده سازی کنیم.

Imaging and motion graphics course

دوره تصویربرداری و موشن گرافی

دوره تصویربرداری و موشن گرافی دو دوره را در خود جای داده است و شما هنرجوی گرامی می توانید همزمان دو آموزش یا شاید بیشتر را در این دوره فرابگیرید و بعد از آن وارد بازار کار شوید و پروژه های خود را آغاز کنید.

Comprehensive photography course

دوره جامع و تخصصی نورپردازی و عکاسی

دوره جامع عکاسی یک دوره کاملاً تخصصی است و شامل اصول اولیه نورپردازی و عکاسی و همچنین عکاسی تبلیغاتی و صنعتی می شود که در نهایت شما را وارد بازار حرفه ای این بخش از عکاسی خواهد نمود.

[ آموزش های رایگان استدیو خط اتحاد ]

از زمانی که انسان تصمیم گرفت محصولات خود را به جای تعویض کردن و فروش کالا به کالا از طریق جابه جایی پول بفروشد، مسئله ارائه بهتر محصول و نشان دادن محصول نهایی به مشتری یکی از دغدغه های هر تولیدکننده و یا هر فروشنده ای شد. که همین موضوع باعث شد بعد ها و در عصر تکنولوژی هر تولید کننده و یا هر فروشنده تصمیم بگیرد برای ارائه بهتر محصول خود به حوزه تبلیغات وارد شود. حوزه تبلیغات حوزه کوچکی نیست و به همین خاطر استدیو خط اتحاد سعی بر آن دارد و دانش خود این حوزه وسیع را به شما مخاطب گرامی معرفی کند.

error: Content is protected !!