دوره جامع و تخصصی نورپردازی و عکاسی

آشنایی با اصول نورپردازی، شناخت ترکیب بندی و دوربین و عکاسی تبلیغاتی

دوره جامع آموزش عکاسی، نتیجه سال‌ها فعالیت حرفه‌ای در ارائه خدمات عکاسی و برگرفته از دانش و تجربه استدیو خط اتحاد است. محتوای دوره غیرحضوری عکاسی، براساس آخرین متدهای عکاسی تبلیغاتی طراحی شده و به صورت مستمر به روزرسانی می‌شود. پس از انتخاب و خرید هر بسته آموزشی، بلافاصله دسترسی به محتوای دوره در حساب کاربری برای شما فراهم می‌شود.

آموزش تخصصی نورپردازی و عکاسی | شرکت خط اتحاد | حسین شاه میری

[ تیتر های آموزشی دوره ]

شما می توانید به تمامی مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید

آموزش عکاسی مقدماتی

۲.۰۰۰.۰۰۰

استفاده از دوربین عکاسی، آن هم از نوع دیجیتال، بسیار آسان است. اما اگر بخواهید تصاویری حرفه‌ای و منحصربه‌فرد ثبت کنید، باید با ریزه‌کاری‌های دوربین عکاسی، نورپردازی، رنگ و بسیاری عناصر دیگر آشنا باشید که همگی در کیفیت نتیجه نهایی اثرگذارند. وقتی اثر باکیفیتی ثبت کنید، می‌توانید فرصت‌های کاری بیشتری داشته باشید و متناسب با میزان حرفه‌ای‌بودن خود برای اثری که تحویل می‌دهید دستمزد بگیرید.

مخاطبان دوره

سرفصل/ محتوای دوره

آموزش تخصصی نورپردازی و عکاسی | شرکت خط اتحاد | حسین شاه میری
حسین شاه میری |مدرس عکاسی و تصویربرداری | مدیرعامل شرکت خط اتحاد

مدرس : حسین شاه میری

Hussein Shahmiri

حسین شاه میری هستم، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی عکاسی و تصویربرداری و همچنین مدیر شرکت خط اتحاد. از سال ۹۱ تمرکز خود را بر روی مباحث روز عکاسی و طراحی نور قرار داده و پس از کسب تجربه و دانش ارزشمند تصمیم گرفتم تا ثمره آن را با دیگران به اشتراک بگذارم.

همکاری با وزارت صدا و سیما در زمینه های مختلف عکاسی پشت صحنه و تبلیغات و ارتباط مستقیم با شرکت ها و برند های مختلف غذایی و پوشاک … به من آموخته است که هرچه بیشتر دانش خود را عرضه کنم اشتیاق بالاتری برای یادگیری خواهم داشت.

[ پاسخ سوالات شما ]

اگر سوالی ذهن شما را مشغول کرده است ، لطفاً آن را بپرسید…

قبل از ورود به زمینه نورپردازی و کار در این زمینه شما می بایست با مفاهیم اصلی نور و نورپردازی و همچنین شناخت دوربین آشنا باشید؛ به همین دلیل توصیه می شود قبل از ورود به این دوره حتماً مجلات منتشر شده توسط مجتمع هنری خط اتحاد که در این زمینه هست را مطالعه کنید.

هدف دوره های فوق بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد.
ولی هنرجو می بایست در کنار دوره نورپردازی یکی از دوره های عکاسی و یا فیلم برداری را نیز بگذراند.

بله .
برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) را پیشنهاد می دهیم .
یعنی شما در هر مکانی که هستید از راه دور با همان کیفیت دوره های حضوری دوره هایی را که دوست دارید را می گذرانید، امتحان می دهید و مدارک معتبر و قابل ترجمه را در آخر دوره خواهید داشت.

به هیچ عنوان

ولی پیشنهاد اساتید ما این است که رنج سنی هنرجو بالای ۱۵ سال باشد.

بله ، از طریق همین صفحه می توانید به صورت مجازی ثبت نام خود را تکمیل کنید و اگر قصد شرکت در دوره های حضوری را دارید می بایست در قسمت ثبت نام حضوری منتظر باز شدن فرم ثبت نام حضوری باشید که به صورت دوره ای و در مدت زمان معلوم اطلاع رسانی می شود.

برای افراد شاغل ما روزهای پایان هفته را توصیه می کنیم.
البته شما می توانید کلاس های آنلاین و غیرحضوری ما را هم شرکت کنید. تا بتوانید کاملا روی وقت و زمان خود مدیریت داشته باشید.

[ ثبت نام دوره ]

اگر دوست دارید حس بهتری نسبت به عکاسی پیدا کنید؟

?Would you like to feel better about photography

۲.۰۰۰.۰۰۰

اگر می خواهید به صورت حضوری (خصوصی) در این دوره شرکت کنید؛ کافیست از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید

If you want to participate in this course (in person); Just contact us through communication channels

error: Content is protected !!