[ آزمایشگاه ]

به آزمایشگاه و محل شکوفایی استعداد ها و پروژه هایی که هیچ جایی دیده نشده اند خوش آمدید ،

در آزمایشگاه محققین مجتمع هنری خط اتحاد می کوشند برای خدماتی با کیفیت تر، تسریع کننده هایی را طرح ریزی کنند.

[ پروژه ها و کارهای مختلف ]

مجتمع هنری خط اتحاد از سال ۱۳۹۱ کار خودش رو شروع کرد و تا سال ۱۳۹۴ بیشتر برای ساختن زیرساخت های خودش تلاش کرد، که تمام زیرساخت هایی که امروز مجتمع هنری خط اتحاد با اونها پروژه های بزرگ خودش را جلو می بره نشونه تلاش اون روز هاست که مدیران مجتمع برای رسیدن به این مهم آماده می کردند از سال ۱۳۹۴ هر سال یک یا چند پروژه داخل سبد فعالیت های گروه طراحی و عکاسی و کل بروبچه های مجتمع قرار گرفت.

در زیر به تک تک این پروژه ها می پردازیم

خدمات مشاوره برندینگ در مجتمع هنری خط اتحاد

[ پروژه پالت ]

۹۷-۹۴

پروژه پالت ، تشکیل شده از گروه هنری پالت است که در زمینه هنرهای تجسمی مخصوصا طراحی و نقاشی فعالیت می کند و توسعه قابل قبولی را داشته است و در ابتدا فقط یک سایت منبع دانلود فایل های طراحی و گرافیکی بوده ، ولی تا کنون با ارائه یک اپلیکیشن اندروید توانسته است در زمینه آموزش نیز فعالیت خود را به صورت راهبردی و برنامه ریزی شده جلو ببرد.

خدمات مشاوره برندینگ در مجتمع هنری خط اتحاد

[ پروژه هامرد ]

۹۸-۹۷

پروژه هامرد ، این استدیو بعد از برنامه ریزی و توسعه اپلیکیشن و سایت آموزشی هامرد ایجاد گردید که بتواند همزمان راهکارهای آموزشی مختلف در زمینه موسیقی را به علاقه مندان این عرصه ارائه کند. در ضمن به هدف اصلی خود که کمک در پروژه های مجتمع هنری خط اتحاد بود نیز کمک برساند.

خدمات مشاوره برندینگ در مجتمع هنری خط اتحاد

[ پروژه توسعه خط اتحاد ]

۹۹-۹۸

پروژه توسعه خط اتحاد با در نظر گرفتن جامعه ای از هنرمندان که هر روز نیاز های متفاوتی دارند شکل گرفته است و در نظر دارد به صورت مستقیم به توسعه خود مجتمع در دو سال جاری بپردازد ، تا در آینده بتواند با هنرمندان جدیدی وارد همکاری و توسعه بیشتر شود. و در آینده ای نه چندان دور کارها و پروژه های جدید تری را معرفی کند.

[ نمونه هایی از PLUGIN و UI ]

در این قسمت به طراحی های خارجی که معمولا برای پیشبرد پروژه هایی که از بیرون به مجتمع سپرده شده است کار شده است می پردازیم و سعی بر آن داریم تا تمامی پروژه ها را به شما معرفی کنیم ، تا شما نیز به عنوان توسعه دهنده از آنها استفاده کنید.

خدمات مشاوره برندینگ در مجتمع هنری خط اتحاد

[ پلاگین رمز دوم ]

۹۸-۹۹

این پلاگین مخصوص سیستم وردپس طراحی شده است که بتواند مثل سیستم رمز پویا عمل کند و از عبور هر شخصی به نادرست ، جلوگیری کند و مانع از عبور ویروس ها شود، این پلاگین به صورت کامل فارسی است و فقط بر روی سیستم وردپرس کارآیی دارد.

[ مقالات و پژوهش ها ]

در بخش پژوهش ها بیشتر به سه عنوان برندینگ ، مارکتینگ و ادورسینگ می پردازیم و این سه عنوان را بیشتر شرح می دهیم و سازو کار های مختلف را برای شما شرح خواهیم داد.

خدمات مشاوره مارکتینگ در مجتمع هنری خط اتحاد

[ زبان بدن ]

۱۳۹۹٫۵٫۲۹

زبان جسم یا زبان بدن،شاخه نوینی از علوم ارتباطی است که به بیان و تعابیر جسمی و مصطلحات آن می‌پردازد. این دانش می‌کوشد تا ساختارهای بیان غیر کلامی را مورد مطالعه قرار دهد. فرضیه بنیادین پژوهشگران این رشته مبنی بر آن است که حرکات معنادار جسم قبل از کلام بروز و ظهور می یابد.

خدمات مشاوره برندینگ در مجتمع هنری خط اتحاد

[ ایده برای طراحی گرافیک ]

۱۳۹۹٫۵٫۲۳

ایده فکر تصویری است،چیزی که هنگام فکر کردن به ذهن ظهور می کند. تصاویر نمادین ذهنی است،پاسخ نو به یک سوال است،هر آنچه برای حل مسئله به ذهن می رسد ساده ترین راه حل در برابر یک مسئله است. ایده در صورت کلمات تجلی می کند،ایده پیشنهاد جدیدی که به طرح تبدیل نشده است.

خدمات مشاوره مارکتینگ در مجتمع هنری خط اتحاد

[ دیپلماسی در فروش ]

۱۳۹۹٫۵٫۱۷

دنیای فروش هم دستخوش تغییرات بسیار شده است. شاید برای رشد در این دنیا باید قدرت پیش‌بینی ناگفته های بسیاری را داشته باشیم.رقابت در این صنعت گاهی غیر قابل مهار شده و ما را از نتایج تخمین خودمان هم متعجب می‌کند. شاید کمتر کسی زمانی که جوزف بزوز موسس سایت آمازون متوجه رشد ۲۳۰ درصدی اینترنت شد به این فکر می کرد که طبقه محصولی مانند کتاب را می توان از فروشگاه های فیزیکی به سمت اینترنت برد.

خدمات مشاوره ادورسینگ در مجتمع هنری خط اتحاد

[ چگونه موثر سخن بگوییم و فن بیان خوبی داشته باشیم؟ ]

۱۳۹۹٫۵٫۱۱

اغلب برای تقویت عضلات در باشگاه تمریناتی را انجام می دهیم که ظاهرا به ورزش اصلی شباهتی ندارد، تمرینات بدن سازی ذهنی نیز ظاهرشان با صحبت های عادی کمی متفاوت است و هدف از این تمرینات کمک به تقویت و ورزیده کردن مغز در به یادآوردن و استفده از کلمات در زمان لازم می باشد.

خدمات مشاوره برندینگ در مجتمع هنری خط اتحاد

[ چگونه یک برند خوب داشته باشیم؟ ]

۱۳۹۹٫۵٫۵

طی چند سال گذشته، شاهد پیروزی بلامنازع مفهوم برند خوب بوده ایم. در این بحث می خواهیم به موضوع برندینگ بپردازیم. اکنون همه ، از کشورها گرفته تا احزاب سیاسی و افراد در سازمان ها ، ترغیب شده اند خود را همچون برند تصور کنند. در بهترین حالت این به معنای توجه کردن ، اندازه گیری و درک این مسئله است که دیگران شما را چطور می بینند تا بتوانید بدون کنار گذاشتن اهداف اصلی خود با انتظارات آنها سازگار شوید.