[ راه های ارتباطی با ما ]

مجتمع هنری خط اتحاد برای حمایت از مشتریان خود این صفحه را ایجاد کرده است تا تمامی عزیزانی که از نقاط مختلف با ما کار می کنند ، بتوانند از طریق راه های ارتباطی مختلف با مجتمع هنری خط اتحاد ارتباط برقرار کنند. مجتمع هنری خط اتحاد به عنوان یک مجتمع هنری و فرهنگی و در به دلیل ارائه خدمات مختلف به شرکت ها و صاحبان صنایع مختلف ، در راه توسعه ارتباطات و روند کارهای خود از حمایت ها و راهنمایی های هر شخص استقبال می کند.

مجتمع هنری خط اتحاد به عنوان یک واحد آموزشی از سال گذشته فعالیت های خود را آغاز کرده است و در این روند قدم گذاشته است ، مجتمع هنری خط اتحاد می خواهد برای استفاده بهینه از نیروی انسانی سالم و مجرب ، کلاس های مختلفی را به صورت برنامه های مدون و پایه برگزار کند.

این کلاس ها و دوره های تخصصی با بررسی های مختلف و مشورت با اساتید با تجربه شکل می گیرند و برای برگزاری هر یک مکان و شرایط مناسب برای هنرجو فراهم می شود که از نزدیک با آن حرفه آشنا شود و بتواند برای خود نمونه کارهای مفیدی را فراهم کند. بیشتر این دوره های تخصصی در آتلیه عکاسی و یا دفتر مرکزی مجتمع هنری خط اتحاد برگزار می شود. ولی بسته به کلاس آموزشی و دوره تخصصی مطرح شده و بسته به شرایط موجود هر دوره ، تشخصی برگزاری این دوره ها و مکان آنها پس از ثبت نام به هنرجویان گرامی اعلام می گردد.

مجتمع هنری خط اتحاد برای سهولت کار هنرجویان شماره های زیر را برای این عزیزان آزاد کرده است که بتوانند قبل از ثبت نام راهنمایی های لازم برای دوره های تخصصی را دریافت کنند.

[ قوانین درخواست خدمات از مجتمع هنری خط اتحاد ]

ضمن تشکر از شما کارفرمای محترم جهت انتخاب مجتمع هنری خط اتحاد برای خرید و دریافت خدمات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین مجتمع هنری خط اتحاد جلب می نماییم:

  1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان خدمات مطرح کنید
  2. درخواست های پشتیبانی برای خدمات درخواستی را صرفا می باید توسط سیستم های پشتیبانی همین صفحه به اطلاع مجتمع هنری خط اتحاد برسانید.
  3. بررسی دیدگاه های هر خدمات، چگونگی پاسخگویی مجتمع هنری خط اتحاد به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی ویژه مجتمع هنری خط اتحاد باشد.
  4. پشتیبانی محصولات و خدمات خریداری شده صرفا توسط مجتمع هنری خط اتحاد انجام خواهد شد انجام خواهد شد.
  5. پیش از ثبت سفارش حتما به طالاعات خدمات ، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، ویژگی های آن خدمات ، توضیحات و … دقت فرمایید.
  6. امکان بازگشت وجه بعد از دریافت خدمات به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
  7. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت مجتمع هنری خط اتحاد، خدمات گیرنده مواد توافقنامه و ضوابط مجتمع هنری خط اتحاد را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
  8. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات مجتمع هنری خط اتحاد تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه مجتمع هنری خط اتحاد و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، مجتمع هنری خط اتحاد حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه قوانین بروز شده را از طریق این پیج در وب سایت مجتمع هنری خط اتحاد در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا مجتمع هنری خط اتحاد مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت مجتمع هنری خط اتحاد کنترل نماید.
شماره تماس های دفتر مرکزی :
۶۱۵۱ ۲۲۴۴ ۰۲۱
۵۱۱۹ ۹۲۲ ۰۹۹۰
آدرس دفتر مرکزی :
ایران – تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شهرک قائم – میدان قائم – مرکز تجاری و فروشگاهی ابریشم
شماره تماس های آتلیه :
۶۲۰۲ ۵۶۲۲ ۰۲۱
آدرس آتلیه :
ایران – تهران – شهرستان ری – شهر حسن آباد فشافویه – بلوار امام خمینی – بیست متری بسیج – پلاک ۲۵

شماره تماس های کارگاه :

۶۱۵۱ ۵۶۲۲ ۰۲۱
۶۴۷۵ ۰۴۵ ۰۹۳۶

آدرس دفتر مرکزی :

ایران – تهران – شهرستان ری – شهر حسن آباد فشافویه – بلوار امام خمینی – بیست متری بسیج – واحد ۱

شماره تماس های واحد پس از چاپ :

۶۲۰۲ ۵۶۲۲ ۰۲۱

آدرس واحد پس از چاپ :

ایران – تهران – شهرستان ری – شهر حسن آباد فشافویه – بلوار امام خمینی – بیست متری بسیج – واحد ۲