[ داستان حضور ما ]

ما با حضور شما ؛ خط اتحاد شدیم.

خط اتحاد ، مجتمع کوچک با ایده های بزرگ است و گروه ای متشکل از کارشناسان برندینگ ، ادورسینگ و مارکتینگ است ، این سه کلماتی هستند که در عصر جدید ارتباطات به ما کمک می کنند ، تا بتوانیم خدمات و محصولات خود را به دست مشتریان و کارفرمایان خود برسانیم ،که اگر این سه کلمه به صورت خوب و کاربردی ارائه نشوند، یک تولید کننده یا خدمات دهنده نمی تواند خدمات خود را به صورت عالی ارائه کند. مجتمع هنری خط اتحاد بر این باور است که بتواند این خدمات را برای شما به نحو احسنت فراهم کند. مجتمع هنری خط اتحاد از دیرباز در فکر ارائه و اجرای بهترین ایده های هنری و تبلیغاتی بوده است. این اتفاق مهم از یک ایده ی بسیار کوچک شروع و تا به امروز ادامه داشته است .

داستان مجتمع هنری خط اتحاد از آنجایی شروع شد که خواستیم امور تبلیغاتی و بازارهای فروش را با امور هنری پیوند داده و اقتصاد هنری را غنا ببخشیم. گروه خط اتحاد از سال ۱۳۹۱ کار خود را به صورت یک گروه کوچک شروع کرده و از سال ۱۳۹۶ شروع به خدمت رسانی کردیم . و هم اکنون می توانیم به قدرت بگوییم که یکی از بزرگترین ارائه کنندگان مشاوره و خدمات برندینگ ، ادورسینگ و مارکتینگ هستیم.
خدمات تبلیغاتی امروزه کاربردهای فراوان و شاخه های بسیاری را به همراه داشته است و گستره آن روز به روز در حال افزایش است ، با توجه به تنوع مواد مصرفی در این امور و تامین بهترین ایده ها از نظر کارشناسان کاریست بسیار دشوار که می بایست مدت های مدید به امور کلی هنر و تبلیغات آشنایی داشته باشید.

[ خدمات مجتمع هنری خط اتحاد ]

 
خدمات طراحی و نمایشگاه :

خدمات مشترک و ویژه بخش دپارتمان طراحی مجتمع هنری خط اتحاد  از ویژگی های مختلفی برخوردار است ، در این بخش فقط به توضیح کوتاهی راجع به دپارتمان طراحی مجتمع هنری خط اتحاد  می پردازیم و بقیه اطلاعات تکمیلی را می توانید در بخش های دیگر مجموعه که مرتبط با دپارتمان طراحی مجتمع هنری خط اتحاد می باشد پیگیری کنید. دپارتمان طراحی مجتمع هنری خط اتحاد شامل بخش های مختلفی می باشد ، طراحی سایت های آموزشی و سایت های تجاری از طراحی ابتدایی و پیکربندی تا نوشتن کد های ویژه و آماده سازی یک وب سایت حرفه ای و یا حتی آماده سازی یک فروشگاه اینترنتی برای کارفرما و اطلاع رسانی از طریق شبکه های اجتماعی و ساخت و طراحی کمپین های ویژه و مناسب مارکتینگ که کارفرمایان بتوانند از طریق آن محصولات ویژه ی خود را به فروش برسانند.

یکی دیگر از وظایف دپارتمان طراحی مجتمع هنری خط اتحاد  ارائه خدمات هر چه بهتر امور طراحی مرتبط به چاپ می باشد طراحی یک ست اداری تا تبلیغات ویژه اعم از : تقویم های رومیزی و دیواری ، پاکت های کاغذی ، برچسب های محصولات و حتی جعبه های محصولات در همین بستر قرار می گیرد که می توان تمامی این خدمات را به صورت یک جا در زیر گروه خدمات طراحی مرتبط با چاپ قرار داد.

خدمات عکاسی و ویدیو :

خدمات ویدیو موشن از خدمات ویژه ی مجتمع هنری خط اتحاد  می باشد ، این خدمات بسته به موضوعیت کاری هنری شما کارفرمایان قابل تغییر است از اجاره و رهن وسایل گرفته تا همکاری در پروژه های هنری و پشت صحنه ، از آماده سازی گروه پیش تولید تا مرحله تولید و پس از تولید همراه گروه های هنری هستیم.

در بخش دیگر این خدمات :

خدمات مستقیم عکاسی صنعتی و تبلیغاتی را در حیطه های مختلف دنبال می کنیم که اعم از : عکاسی محصولات سنگین همانند تولیدات لوزام خانگی تا قطعات کوچک و تولیدهای منحصر به فرد تزئینات و جواهرآلات را در زیر دامنه ی گسترده ی خدمات خود می گیریم.

 

[ لیست خدمات و پروژه های ما ]

پروژه های مجتمع هنری خط اتحاد به دو دسته تقسیم بندی می شود
لیست سفارش ها و پروژه های درون سازمانی مجتمع هنری خط اتحاد
لیست سفارش ها و پروژه های برون سازمانی مجتمع هنری خط اتحاد

پروژه طراحی فلایر

(باشگاه آقای یارویسی ، مهارت های رزمی)

این پروژه در سال ۱۳۹۶ اجرا و به دست مشتری سپرده شد.
برای دیدن نمونه این طراحی کافیست از دکمه زیر استفاده کنید ، این طراحی به مرحله چاپ رسیده و پیگیری چاپ آن نیز توسط کارشناسان چاپ مجتمع هنری خط اتحاد صورت گرفته است.

پروژه طراحی فلایر

(کارگاه ابزار زنی سنگ آریا)

این پروژه در سال ۱۳۹۶ اجرا و به دست مشتری سپرده شد.
برای دیدن نمونه این طراحی کافیست از دکمه زیر استفاده کنید ، این طراحی به مرحله چاپ رسیده و پیگیری چاپ آن نیز توسط کارشناسان چاپ مجتمع هنری خط اتحاد صورت گرفته است.