__________________________________________________

 

داستان ایده ای که باعث حضور ما شد ، ما ایده هایمان را با شما به اشتراک می گذاریم
و با دوستانمان همانند دشمنان خود دوست هستیم
داستان ایده ما :

تبلیغات ، برندینگ و مارکتینگ ، هر سه کلماتی هستند که در عصر جدید ارتباطات به ما کمک می کنند تا بتوانیم خدمات و محصولات خود را به دست مشتریان و کارفرمایان خود برسانیم ، که اگر این سه کلمه به صورت خوب و کاربردی ارائه نشوند، یک تولید کننده یا خدمات دهنده نمی تواند خدمات خود را به صورت عالی ارائه کند مجتمع هنری خط اتحاد  بر این باور است که بتواند این خدمات را برای شما به نحو احسنت فراهم کند.

مجتمع هنری خط اتحاد از دیرباز در فکر ارائه و اجرای بهترین ایده های هنری و تبلیغاتی بوده است. این اتفاق مهم از یک ایده ی بسیار کوچک شروع و تا به امروز ادامه داشته است .

داستان مجتمع هنری خط اتحاد  از آنجایی شروع شد که خواستیم امور تبلیغاتی و بازارهای فروش را با امور هنری پیوند داده و اقتصاد هنری را غنا ببخشیم. گروه خط اتحاد از سال 1391 کار خود را به صورت یک گروه کوچک شروع کرده و هم اکنون می تواند به قدرت بگوید که یکی از بزرگترین ارائه کنندگان مشاوره و خدمات تبلیغات ، برندینگ و مارکتینگ است.

خدمات تبلیغاتی امروزه کاربردهای فراوان و شاخه های بسیاری را به همراه داشته است و گستره آن روز به روز در حال افزایش است ، با توجه به تنوع مواد مصرفی در این امور و تامین بهترین ایده ها از نظر کارشناسان کاریست بسیار دشوار که می بایست مدت های مدید به امور کلی هنر و تبلیغات آشنایی داشته باشید.

خدمات مجتمع هنری خط اتحاد

 

در این قسمت با مجتمع هنری خط اتحاد بیشتر آشنا می شوید :

 
خدمات طراحی و نمایشگاهی :

خدمات مشترک و ویژه بخش دپارتمان طراحی مجتمع هنری خط اتحاد  از ویژگی های مختلفی برخوردار است ، در این بخش فقط به توضیح کوتاهی راجع به دپارتمان طراحی مجتمع هنری خط اتحاد  می پردازیم و بقیه اطلاعات تکمیلی را می توانید در بخش های دیگر مجموعه که مرتبط با دپارتمان طراحی مجتمع هنری خط اتحاد می باشد پیگیری کنید.

 

دپارتمان طراحی مجتمع هنری خط اتحاد شامل بخش های مختلفی می باشد ، طراحی سایت های آموزشی و سایت های تجاری از طراحی ابتدایی و پیکربندی تا نوشتن کد های ویژه و آماده سازی یک وب سایت حرفه ای و یا حتی آماده سازی یک فروشگاه اینترنتی برای کارفرما و اطلاع رسانی از طریق شبکه های اجتماعی و ساخت و طراحی کمپین های ویژه و مناسب مارکتینگ که کارفرمایان بتوانند از طریق آن محصولات ویژه ی خود را به فروش برسانند.

 

یکی دیگر از وظایف دپارتمان طراحی مجتمع هنری خط اتحاد  ارائه خدمات هر چه بهتر امور طراحی مرتبط به چاپ می باشد طراحی یک ست اداری تا تبلیغات ویژه اعم از تقویم های رومیزی و دیواری ، پاکت های کاغذی ، برچسب های محصولات و حتی جعبه های محصولات در همین بستر قرار می گیرد که می توان تمامی این خدمات را به صورت یک جا در زیر گروه خدمات طراحی مرتبط با چاپ قرار داد.

 

خدمات عکاسی و ویدیوموشن :

خدمات ویدیو موشن از خدمات ویژه ی مجتمع هنری خط اتحاد  می باشد ، این خدمات بسته به موضوعیت کاری هنری شما کارفرمایان قابل تغییر است از اجاره و رهن وسایل گرفته تا همکاری در پروژه های هنری و پشت صحنه ، از آماده سازی گروه پیش تولید تا مرحله تولید و پس از تولید همراه گروه های هنری هستیم.

 

در بخش دیگر این خدمات ؛ خدمات مستقیم عکاسی صنعتی و تبلیغاتی را در حیطه های مختلف دنبال می کنیم که اعم از عکاسی محصولات سنگین همانند تولیدات لوزام خانگی تا قطعات کوچک و تولیدهای منحصر به فرد تزئینات و جواهرآلات را در زیر دامنه ی گسترده ی خدمات خود می گیریم.

 

خدمات چاپ و پس از چاپ :

از دیرباز هر شرکت و واحد تجاری برای معرفی خود از خدمات مختلف چاپی استفاده کرده است ، از آماده سازی ست های اداری تا چاپ باکس های هدیه و تبلیغات های تجاری دیگر که همه در معرفی برند و مارکتینگ یک موسسه یا واحد تجاری موثر خواهند بود. هم اینک این خدمات آنقدر گسترده شده است که نمی توان آنها را در دسته بندی مشخصی قرار داد ، ولی از هر لحاظ می شود آنها را بررسی کرد

 

مجتمع هنری خط اتحاد  نیز بر این باور شده است تا با خرید و مجهز کردن کارگاه چاپ خود تمامی این خدمات را برای کارفرمایان عزیز به همراه داشته باشد و بتواند این خدمات را به صورت صحیح و درست به این عزیزان ارائه کند ، آماده سازی ، شیت بندی و فرم بندی کارهای طراحی شده ، چاپ و خدمات پس از چاپ مجتمع هنری خط اتحاد ، همه و همه در کنار هم خدماتی منحصر به فرد را برای این منظور آماده کرده است.

 

کارفرمایان عزیز می توانند تجربه خدمات های مختلف را یک جا و در یک سبد خرید و دریافت با هم دریافت کنند و حتی قیمت های رقابتی ما را با دیگر چاپ خانه ها و کارگاه های چاپ بررسی کنند

 

 « همکاری با مجتمع هنری خط اتحاد »

مجتمع هنری خط اتحاد، با بیش از پنج سال تجربه ، تصمیم دارد از نیروی انسانی توانا که به دنبال کار حرفه ای بوده و پیشرفت را سرلوحه کار خود دارد،استفاده کرده و راهی را هموار کند تا تمامی کسانی که علاقه ای به هنر دارند، آن را به صورت همه جانب در اختیار داشته باشند.

مجتمع هنری خط اتحاد ، در این باور است که با ارائه راهکارهای مختلف این مسیر را برای تمامی عزیزان هموار تر و آسان تر کند، در همین راستا از تمامی واجدین شرایط که در زمینه های مختلف طراحی و عکاسی فعالیت می کنند، تقاضا داریم، در صورت تمایل به همکاری به صورت دورکاری ، پاره وقت و یا تمام وقت در مکان کارگاه مجتمع هنری خط اتحاد یا دفتر مرکزی مجتمع ، در دسته بندی شغلی زیر اعم از (طراح سایت ، طراح محصولات و نمونه های چاپی ، طراح و تصویر ساز ، طراح لوگو و اینفوگرافیست ، تایپیست و مترجم مقاله ، عکاسن در زمینه ها و رشته های مختلف عکاسی و …) اقدامات لازم را مبذول بفرمایند.

(طریقه ارسال رزومه : لطفا فایل تقاضانامه و رزومه ی خود را به آدرس ایمیل مجتمع یا به یکی از راه های ارتباطی در صفحه تماس با ما ارسال کنند.)

با تشکر مدیرعامل مجتمع هنری خط اتحاد